Anti-Age procedūra sejai

Tā ir topikāla procedūra Anti-Age rezultāta sasniegšanai. Protokols pilnībā tiek pielāgots katra klienta vajadzībām. Anti-Age rezultāts ir mirdzoša, pabarota āda ar liftinga efektu un izlīdzinātu toni.

Jaunākās paaudzes profesionāla pretnovecošanās sistēma, kas iedvesmota no vismodernākajām medicīnas un kosmētikas tehnoloģijām.

1. INOVATĪVS

mezo[epigēnu] sistēma ™

Pirmais pretnovecošanās komplekss ar pierādītu epiģenētisku darbību.

 • Cīnās ar novecošanos no tās izcelsmes: darbojas, modulējot epiģenētiskos mehānismus, lai atjaunotu ādas atjaunojošo un proliferējošo aktivitāti.
 • Koriģē redzamās novecošanās pazīmes: nodrošina tvirtāku, gaišāku un redzami jaunāku ādu.

3 epiģenētiskas aktīvās sastāvdaļas ar sinerģisku pretnovecošanās darbību.

Shikimīnskābe - šūnu ilgmūžība un DNS aizsardzība. Aktivizē SIRT1, jauniešu proteīnu. Maslīnskābe - mitrina, nostiprina un atjauno. Palielina strukturālo gēnu, piemēram, hialuronskābes, kolagēna un elastīna, ekspresiju. Izokvercetīns - antioksidanta darbība. Aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem un uzlabo ādas mirdzumu.

2. PIELĀGOJAMS

100% pielāgots protokols no unikālas diagnostikas sistēmas: Age element diagnostikas sistēma ™ .

 • Nodrošina maksimālu rezultātu.
 • Palielina ārstēšanas ievērošanu.
 • Veido unikālu pieredzi katrā sesijā.

Age element diagnostikas sistēma TM

Inovatīva diagnostikas tehnoloģija, kas analizē ādas novecošanās procesā iesaistītos mainīgos lielumus, ņemot vērā katra pacienta vajadzības, viņa dzīves paradumus un apstākļus, ko viņš vēlētos uzlabot, un definē personalizētu pretnovecošanās ārstēšanu.

3. INTEGRĀLS

Ietver visas 5 svarīgākās pretnovecošanās ārstēšanas fāzes:

 • 1. fāze — diagnostika: analizē mainīgos lielumus, kas ir iesaistīti ādas novecošanās procesā, un definē katram klientam pielāgotu protokolu.
 • 2. fāze - sagatavošana: higiēnas un dekoratīvās kosmētikas noņemšanas fāze.
 • 3. fāze - stimulēšana: atjaunošanas fāze, lai uzlabotu epidermas atjaunošanos un optimizētu pēc tam lietoto aktīvo sastāvdaļu iekļūšanu.
 • 4. fāze — aktivizācija: pielāgota ieguldījuma fāze, pamatojoties uz novecošanās pakāpi un redzamām vecuma pazīmēm ādā. Uzlabo mirdzumu un tvirtumu. Samazina grumbas un nodrošina blīvumu.
 • 5. fāze — pastiprināšana: pielāgota pastiprināšanas fāze, lai nodrošinātu papildu aktīvās sastāvdaļas papildus tām, kas tiek izmantotas aktivizācijas fāzē.

Vides apstākļi, pieredze un dzīvesveids ir galvenie epiģenētisko mehānismu aktivizētāji, vienlaikus veicinot un paātrinot galvenās redzamās vecuma pazīmes.

Jaunākie zinātnes sasniegumi ir izstrādāti, lai iedarbotos uz šīm epiģenētiskajām izmaiņām un atkārtoti sinhronizētu dabiskos ādas aizsardzības un atjaunošanas procesus.

Papildinformācija
Ādas tips: visi
Pielietojuma zona: seja
Procedūra: novecošanās, maisiņi zem acīm un loki

Age Element procedūras rezultāti:

Bilžu avots: mesoestetic.lv

Cenas

 • Anti-Age procedūra sejai - 85.00 EUR

* Ja Anti-Age procedūru sejai apvieno ar limfodrenāžas procedūru, limfodrenāža (60 min) - 25.00 EUR.