Biorevitalizācija

Biorevitalizācija ir kosmētiska procedūra, kas iedarbina ādā dabīgu kolagēna, hialuronskābes ražošanu un šūnu atjaunošanos, ievadot hialuronskābes serumu injekciju. Biorevitalizācija ir dziļā ādas mitrināšana un intensīva atjaunošana.

Novecojot, mūsu ādu ietekmē dažādi iekšēji un ārēji faktori, piemēram, stress, uzturs, dzīvesveids nepareiza ādas kopšana un ultravioletais starojums. Āda paliek sausa, kolagēns, elastīns jeb mūsu ādas "karkasa" noārdās. Sāk veidoties krunciņas, sejas ovāls noslīd.

Dabiski sastopams cukurs, ko sauc par hialuronskābi (HA), var atrasties visā ķermenī, piemēram, ādā, locītavās un skrimšļos, nodrošinot eļļošanu. Tā ir hidrofila viela, kas nozīmē, ka tā var absorbēt lielu daudzumu ūdens, kas vairākkārt pārsniedz tā svaru. Novecojot, mūsu ķermenis ražo mazāk HA, izraisot ādas dehidratāciju un novecošanās pazīmes. Biorevitalizācijas procedūrā tiek izmantotas HA mitrinošās īpašības, lai dziļi barotu ādas šūnas, tādējādi iegūstot jauneklīgāku izskatu ar samazinātām grumbām un uzlabotu elastību. Tas ir tāpēc, ka vienā HA molekulā var būt līdz 500 ūdens molekulām.

Šis uzsūcošais gēls ir populārs, dabiska ādas pildviela, ko visbiežāk izmanto, lai piešķirtu sejas vaibstiem apjomu. Klīniskā lietošana ir pierādījusi, ka HA uzpildīšanas efekts saglabājas ilgāk nekā produkta bioloģiskā pieejamība. Iespējamie skaidrojumi var ietvert kolagēna veidošanās stimulāciju ar šķērssaistītu HA pildvielu un elastīna regulēšanu, kas palīdz saglabāt ādu elastīgu. Biorevitalizācijas process tika izveidots, lai izmantotu šīs parādības priekšrocības un sniegtu rezultātus pašai ādai. To injicē vairākās seklās vietās tieši zem ādas, lai stimulētu fibroblastus un veselīgu šūnu vielmaiņu.

Biorevitalizācija sejai

Biorevitalizācija izmanto hialuronskābi, lai atdzīvinātu un atjaunotu sejas ādu. Zem sejas ādas ar injekciju tiek ievadīts gēls, kura pamatā ir hialuronskābe (HA), kas palīdz atjaunot sejas ādas veselību, piešķirot audiem apjomu un uztur visus vielmaiņu procesus. Biorevitalizācija ir procedūra, kuras mērķis ir uzlabot ādas mitrināšanu, palielināt elastību, samazināt smalko krunciņu un grumbu redzamību. Tas arī palīdz uzlabot ādas kopējo tekstūru un tonusu, piešķirot tai jauneklīgāku un mirdzošāku izskatu. Biorevitalizācija ir drošs un efektīvs veids, kā iegūt jauneklīgāku un atsvaidzinātāku izskatu bez operācijas vai dīkstāves.

Biorevitalizāciju iesaka sejas ovāla un sejas sīko grumbiņu korekcijai, vītušas ādas ārstēšanai uz sejas, dekoltē zonā kaklam, rokām, vēdera.

Kā darbojas biorevitalizācija?

HA mikrodevas tiek injicētas virspusēji - tieši zem ādas virsmas - ar ļoti smalku adatu tādās vietās kā vārnu pēdas, vaigi, piere, smieklu līnijas, kakls un roku augšdelmi. Pirms ārstēšanas āda tiek rūpīgi attīrīta. Viena no labākajām biorevitalizācijas īpašībām ir tā, ka injekcijas ir ļoti seklas un satur tikai nelielu produkta daudzumu, tāpēc diskomforts ir minimāls un nav nepieciešama dīkstāve vai pēcaprūpe.

Kādas ir biorevitalizācijas priekšrocības?

 • uzlabots ādas tonis un elastība;
 • liftinga efekts;
 • sejas smalko līniju un grumbu izlīdzināšana;
 • uzlabota asinsrite un krāsa ādā;
 • ātri rezultāti - uzlabojumi bieži tiek pamanīti jau pēc pirmās sesijas;
 • hialuronskābes dabiskās ražošanas palielināšanās ādā;
 • palielina ādas izturību pret brīvo radikāļu iedarbību un ādas reģenerācijas spēju;
 • minimāli invazīva procedūra bez dīkstāves.

Kāda ir atšķirība starp biorevitalizāciju un mezoterapiju?

Biorevitalizācija un mezoterapija ir efektīvas, neķirurģiskas ādas atjaunošanas metodes. Lai gan abos gadījumos tiek ievadīts HA ādā, biorevitalizācija novieto šķērssaistītu HA virspusēji zem ādas, lai stimulētu ādas atjaunošanos.

Mezoterapija izmanto sintezētu kokteiļu maisījumu, kas satur nesašūtu HA, vitamīnus, peptīdus vai medikamentus, lai nogādātu barības vielas zem ādas un zemādas audos, risinot specifiskas problēmas.

Šķērsšūta hialuronskābe parasti tiek dota priekšroka biorevitalizācijai, jo tā ir stingrāka gēla, kas noturas vietā ilgāk un tiek injicēta virspusēji, tieši zem ādas. Pateicoties šīm atšķirībām, HA ar biorevitalizācijas terapiju ādā saglabājas ilgāku laiku un piesātina ādu ar mitrumu.

Atšķirsies arī katrai procedūrai nepieciešamo procedūru skaits. Ar biorevitalizāciju ir ieteicamas 3-5 procedūras, savukārt mezoterapijai nepieciešamas 5-10, lai sasniegtu optimālus rezultātus.

Kuras ķermeņa daļas var ārstēt ar biorevitalizāciju?

Biorevitalizācijas procedūru var pielietot dažādās ādas vietās, tomēr visbiežāk to lieto uz sejas, kakla, dekoltē, augšdelmiem. Ar biorevitalizāciju var apstrādāt pat tādas smalkas un jutīgas vietas kā augšējo un apakšējo plakstiņu. Šīs vietas bieži ir jutīgākas pret saules radītajiem bojājumiem, un tās ir pirmās, kurās parādās novecošanas pazīmes.

Cik ilgi ārstēšana ilgst?

Katra biorevitalizācijas procedūra ilgst 30-60 minūtes.

Kurš ir labs kandidāts biorevitalizācijas ārstēšanai?

Ja esat pamanījis ādas dehidratācijas pazīmes, nokarāšanos, smalkas līnijas vai grumbiņas, biorevitalizācija var jums piedāvāt daudz. Biorevitalizācija ir paredzēta ne tikai nobriedušai ādai, bet arī ieteicama kā profilakses veids šūnu novecošanai, un jebkura vecuma vīrieši vai sievietes var gūt labumu. Tās, kuras ir stāvoklī, baro bērnu ar krūti vai tie kuriem ir infekciozi bojājumi injekcijas vietu tuvumā, nav piemēroti biorevitalizācijas kandidāti. Konsultējieties ar savu ārstu par asins šķidrinātāju, medikamentu vai uztura bagātinātāju lietošanu.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai redzētu rezultātus pēc biorevitalizācijas?

Jums nebūs jāgaida, līdz būs pabeigtas vairākas sesijas, lai redzētu biorevitalizācijas procedūras rezultātus. Pēc pirmās sesijas klienti ziņo par tonizētāku, elastīgāku izskatu ar gludu un mitrinātu ādu. Pēc katras nākamās procedūras āda kļūst arvien elastīgāka un elastīgāka. Kolagēna ražošana turpina uzlaboties mēnešus pēc ārstēšanas. Tā kā injicētā hialuronskābe saglabājas aktīva ādā vairākus mēnešus pēc tās ievadīšanas, ilgstoša iedarbība var ilgt 1-2 gadus pēc ārstēšanas. Apkopes tikšanās palīdzēs jums saglabāt svaigu ādu gadu no gada.

Kādas ir biežākās biorevitalizācijas blakusparādības?

Biežas ārstēšanas sekas ir neliels ādas pietūkums, nieze un īslaicīgs diskomforts. Tomēr tās ir paredzamas un īslaicīgas reakcijas, kas parasti izzūd pašas 1-2 dienu laikā.

Aprūpe pēc procedūras:

Pacienti parasti var atsākt ierastās aktivitātes uzreiz pēc ārstēšanas, tomēr ieteicams 3 līdz 7 dienas izvairīties no saunām, peldbaseiniem un UV staru iedarbības, lai aizsargātu ādu, kamēr tā dziedē. Biorevitalizācija gūst arvien lielāku popularitāti visā pasaulē, jo tā ir profilaktiska un atjaunojoša pretnovecošanās procedūra, kas sniedz dramatiskus rezultātus, neizmantojot plastisko ķirurģiju. Veiciet ievērojamus uzlabojumus blāvai un novecojošai ādai ar katru ātru un vieglu procedūru.

Cik procedūras ir nepieciešamas?

Jūsu unikālo ārstēšanas plānu pielāgos kāds no mūsu medicīnas ekspertiem, ņemot vērā jūsu problēmas un ādas vajadzības. Vidēji optimālais procedūru skaits svārstās no 3-5. Parasti minimālais procedūru skaits ir 3 ar 2-4 nedēļu pārtraukumu starp sesijām.

Biorevitalizācijas injekcijas

Bieži ir jautājums vai vajag vai nevajag biorevitalizācijas injekcijas? Vai biorevitalizācijas injekcijas ir bīstamas?

Mēs visi esam atbildīgi par savu veselību, un mums katram ir savs viedoklis. Ar biorevitalizācijas injekcijām veicinām ātrāku un efektīvāku ādas atjaunošanos. Piemēram:

 • Dzerot vitamīnus vai injicējot, kurš labāk uzsūksies, iedarbosies?
 • Vai lietojot smēres vai veicot biorevitalizācijas injekcijas, kurš rezultāts būs efektīvāks?

Secinājumus, izdarām katrs pats.

Ierobežojumi pēc biorevitalizācijas

Ieteicams nelietot alkoholu, jo tas palielina asinsriti un tas mazina biorevitalizācijas injekcijas rezultātu. Nevar sauļoties, iet saunā un pirtī.

 • Efekts saglabājas no 6 - 8 mēneši;
 • Ieteicams biorevitalizācijas kurss 3-5 procedūras ar 2-4 nedēļu intervālu starp procedūram.
 • Biorevitalizācijas procedūras cena atkarīga no izvēlētās firmas preparātiem.

Cenas

 • Biorevitalizācija cena - 135.00 EUR

Biorevitalizācija piedāvā brīnumainu risinājumu daudzām sejas ādas novecošanas problēmām.

* Ja biorevitalizāciju apvieno ar limfodrenāžas procedūru, limfodrenāža (60 min) - 25.00 EUR.