Muguras masāža

Relaksējoša un atsvaidzinoša procedūra galvai, kaklam un mugurai. Muguras masāža atslābina muskuļu sāpes, uzlabo asinsriti. Ideāli piemērots visiem ādas stāvokļiem.

Relaksejošā muguras masāža

Daudzi cilvēki izvēlas muguras masāžu kā relaksācijas, stresa vai pat sāpju mazināšanas veidu. Iemesls tam ir tāds, ka mugura bieži vien ir ķermeņa daļa, kas nes lielu stresu un sasprindzinājumu, un tāpēc ir daudz dažādu masāžas veidu, kas var palīdzēt ar to. Dažas no tām ir: klasiskā muguras masāža, dziļo audu masāža, sporta masāža, ārstnieciskā masāža, relaksējošā masāža, zviedru masāža un citas.

Muguras masāža var sniegt daudzas priekšrocības:

  • atslābina muguras muskuļus;
  • mazina muguras sāpes;
  • mazina galvas sāpes;
  • nomierina trauksmi un depresiju;
  • novērš sliktas sēdes stāju;
  • uzlabo asinsriti.

Atbrīvojieties no sāpēm muguras lejasdaļā

Laba muguras masāža var palīdzēt mazināt sāpes muguras lejasdaļā. Pēc smaga treniņa vai visas dienas sēdēšanas pie rakstāmgalda jūsu muguras muskuļi, visticamāk, būs saspringti no pārmērīgas vai atkārtotas lietošanas. Muguras masāža atbrīvo daļu no spriedzes, kura ir sakrājusies muskuļos.

Atbrīvo spriedzi no muguras augšdaļas

Atkārtotas kustības vai nekustīgums var izraisīt kakla un plecu sāpes. Muguras augšdaļas masāža var palīdzēt mazināt spriedzi šajā zonā un mazināt sāpes no migrēnas.

Muguras masāža stimulē laimes hormonus

Zinātniski pierādīta ir vairāku hormonu ietekme uz cilvēka labsajūtu, tāpēc daži no tiem ieguvuši laimes hormonu statusu. Muguras masāža un pilna ķermeņa mašāza stimulē endorfīna, dopamīna un serotonīna hormona ražošanu, kas liek ķermenim justies labi. Muguras masāža var palīdzēt samazināt sāpes muguras lejasdaļā, kas var palīdzēt novērst trauksmi un depresiju.

Muguras masāža uzlabo miegu

Muguras masāža atslābina lielākos muskuļus un mazina spriedzi, kas var radīt grūtības aizmigt vai gulēt dziļā miegā. Tā ļauj jums nodrošināt pilnus miega ciklus, kas nepieciešami optimālai veiktspējai un labai veselībai.

Palīdz dziedināšanas procesam

Pat pēc ilgstošas muguras sāpju vēstures, muguras masāža var palīdzēt dziedēt audus un muskuļus, kas kļuvuši saspringti, vāji vai atrofēti. Palīdz samazināt strijas un rētaudus. Sportisti, kuriem ir sasprindzināti muskuļi muguras lejasdaļā, vidusdaļā un augšdaļā, pēc muguras masāžas var pamanīt palielinātu locītavu elastību.

Muguras masāža stimulē asinsriti

Muguras masāža palielina asins plūsmu attiecīgajā zonā, palīdz nodrošināt asinis ar skābekli un barības vielām muskuļiem un galvenajiem orgāniem.

Muguras masāža labsajūtai

Viena no labākajām muguras masāžas priekšrocībām ir tā, ka tā sniedz labsajūtu. Dažreiz mums vienkārši jāatvēl nedaudz laika sev, lai atpūstos un izbaudītu patīkamo cilvēka pieskāriena sajūtu.

Muguras masāžas cenas

  • Relaksējoša muguras masāža (20 min) - 30.00 EUR