Pilna ķermeņa masāža

Relaksējošā, pilna ķermeņa masāža nodrošina vispārēju atslābināšanos, veicina asinsriti visā ķermenī un palīdz stiprināt imūnsistēmu, stimulējot limfātiskos ceļus.

Pilna ķermeņa masāža (klasiskā masāža) tiek veikta ar rokām. Visa ķermeņa masāžā speciālists masāžas laikā masēs visu ķermeni. Procedūra parasti ilgst stundu un 20 minūtes, kas nodrošina pietiekami daudz laika, lai strādātu ar visām galvenajām ķermeņa zonām, piemēram, muguru, pleciem, kājām, pēdām, rokām, plaukstām un kaklu.

Pirms masāžas ar katru klientu tiek izrunātas klienta vēlmes, kurai ķermeņa daļai veltīt īpašu uzmanību, rūpes, vairāk laika.

Dzīve var kļūt traka un satraucoša, un dažreiz ir grūti atkāpties no steigas un burzmas. Daudziem cilvēkiem ir grūti atrast veidus, kā tikt galā ar stresu un pat atrast laiku sev.

Stresa nerisināšana var kaitēt jūsu fiziskajai un garīgajai veselībai. Ir svarīgi atrast veidu, kā atbrīvoties no stresa un spriedzes. Masāžas terapija ir lielisks veids, kā vienlaikus tikt galā ar fizisko ķermeni un prātu.

Ja jums ir bijušas kaitinošas sāpes, visa ķermeņa masāža var jūs atbrīvot. Stress var fiziski izpausties mūsu ķermenī kā mezgli mūsu muskuļos. Darbs un miega trūkums arī var veicināt spriedzi un mezglus. Pilna ķermeņa masāža izkops visus jūsu mezglus, lai jūs varētu mazināt sāpes, atpūsties un justies bez stresa.

Pēc pilnas ķermeņa masāžas jūsu limfātiskā sistēma ir izkustināta, un ir piestrādāti muskuļi, kas, iespējams, nekad nav piedzīvojuši šāda veida sajūtas. Jums var būt reibonis vai pat “ārpus ķermeņa sajūta”. Tas ir pilnīgi normāli, kamēr jūsu ķermenis apstrādā tieši to, kas noticis.

Tāpēc atlaidieties, atpūtieties un izbaudiet mieru. Pēc masāžas dzeriet daudz ūdeni. Ļaujiet sev izveidot prāta un ķermeņa savienojumu. Labi izgulieties un rezervējiet nākamo tikšanos - reizi nedēļā vai katru mēnesi.

Kādas ir pilnas ķermeņa masāžas priekšrocības?

Neapšaubāms pilnas ķermeņa masāžas ieguvums ir dziļa relaksācija un atvieglojums no dažām ķermeņa sāpēm. Tomēr masāžai ir arī reāli ieguvumi veselībai. Pētījumi liecina, ka masāžas terapija var būt efektīva, ja ir:

  • hroniskas sāpes muguras lejasdaļā,
  • trauksme,
  • stress,
  • bezmiegs,
  • mīksto audu traumas,
  • augsts asinsspiediens.

Daži fiziski ieguvumi var būt arī:

  • samazināts muskuļu sasprindzinājums,
  • uzlabota cirkulācija,
  • palielināts locītavu kustīgums un elastība,
  • uzlabots ādas tonis,
  • paaugstināta garīgā modrība.

Masāža var radīt relaksācijas sajūtu, taču jūsu ķermenis šajā laikā tiek aktivizēts, un tas ir labvēlīgi jums un jūsu veselībai. Masāža stimulē jūsu nervu sistēmu, pamodina muskuļus, orgānus un dziedzerus, pārvieto asinis un limfas šķidrumu un atbrīvo ķīmiskas vielas un hormonus.

Masāža palīdz novērst sliktas asinsrites simptomus. Tas ir labs iemesls, kāpēc jums vajadzētu izvēlēties regulāras masāžas. Profesionālis var masēt pēdas, kājas un citas ķermeņa vietas, lai stimulētu asinsriti.


Kas ir pilna ķermeņa relaksējošā masāža?

Relaksējošā masāža, kā norāda tās nosaukums, ir masāžas terapijas veids, kas vērsts uz vispārējas relaksācijas nodrošināšanu, muskuļu sasprindzinājuma mazināšanu un asinsrites uzlabošanu. Tās galvenais mērķis ir palīdzēt klientam izvairīties no ikdienišķu uzdevumu prasībām un veltīt kvalitatīvu laiku sev, lai atgūtos no ikdienas dzīves spriedzes. Ja vēlaties saņemt relaksējošu masāžu, varat sagaidīt, ka procedūra ietvers:

  • gari, gludi, slīdoši sitieni, kas ir gan ritmiski, gan plūstoši;
  • spiediens, kas ir dziļi relaksējošs, bet nesāpīgs;
  • procedūra, kas paredzēta, lai jūs atslābinātu un nomierinātu, bet ne lai atvieglotu hroniskas sāpes vai citas pamata slimības.

Relaksējoša masāža ietver paņēmienus, kas tiek izmantoti daudzos citos masāžas veidos, kas sniedz iespēju izmēģināt dažādus un izlemt, kura jums patīk vislabāk. Šī visa ķermeņa masāža atslābinās jūsu muskuļus un stimulēs jūsu asinsrites sistēmu, uzlabojot limfas darbību un veicinot asins plūsmu atpakaļ sirdī. Atbrīvojot spriedzi gan muskuļos, gan centrālajā nervu sistēmā, šī masāža sniedz dziļu labsajūtu.

Pilna ķermeņa masāžā masiere masē katru ķermeņa daļu. Tā ietver jūsu kaklu, plecus, muguras augšdaļu, lejasdaļu, rokas, plaukstas, kājas un pēdas. Mērķis ir atbrīvoties no jebkādiem hroniskiem mezgliem un spriedzes, kas izveidojusies jūsu muskuļos.

Mezgli ir stresa un trauksmes rezultāts. Ja jūtaties saspringta no darba, debešķīga visa ķermeņa masāža ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Tā jūs atdzīvinās, lai jūs atkal varētu smaidīt pretī darba dienai.

Kādas ir relaksējošās masāžas priekšrocības?

Tāpat kā citi masāžas veidi, arī relaksējošās masāžas priekšrocības parasti saglabājas vairākas dienas pēc procedūras saņemšanas. Iespējams, ka tas nav absolūts līdzeklis pret jebkuru veselības problēmu, taču regulāra masāža, īpaši relaksējoša masāža, var sniegt šādas priekšrocības:

  • atvieglo muguras un kakla sāpes;
  • pazemina asinsspiedienu - vismaz uz laiku;
  • uzlabo perifēro asinsriti;
  • uzlabo ādas toni un izskatu;
  • uzlabo kuņģa-zarnu trakta kustīgumu, tādējādi uzlabojot zarnu kustību un vispārējo gremošanu;
  • samazina muskuļu sasprindzinājumu, piemēram, mazina muskuļu sasprindzinājuma galvassāpes;
  • atvieglo visus ar stresu saistītos simptomus. Tas var ietvert imūnsistēmas stiprināšanu pēc regulāras ārstēšanas;
  • uzlabo miegu;
  • atbalsta nelielu ādas nobrāzumu dzīšanu;
  • paātrina mīksto audu traumu atveseļošanos;
  • uzlabo kustību amplitūdu;
  • veicina relaksāciju.

Kā notiek pilna ķermeņa masāža?

Relaksācijas masāžas terapijas seansā masāžas speciālsts pielieto maigas līdz vidējas manipulācijas ar ķermeņa audu virsējiem slāņiem. Atšķirībā no dziļo audu vai trigerpunktu masāžas, tā neattiecas uz muskuļu saistaudiem, lai gan tā lieliski atvieglo nogurušos muskuļus. Speciālists parasti strādā uz klienta muguras, kakla, rokām un kājām, izmantojot maigas mīcīšanas kustības un garus sitienus.

Tāpat kā ar citiem pakalpojumiem, ir tāda lieta kā modernizēta relaksācijas masāža, kurā klients papildus standarta masāžas terapijai var nodoties arī citām procedūrām.

Masāžas terapijas nozīme

Masāžas terapija ir viena no labākajām lietām, ko varat darīt jūsu pašaprūpes un ķermeņa labā. Stress ir viens no galvenajiem faktoriem, kas var veicināt sāpes mūsu ķermenī. Masāža sniedz jums iespēju atslābināties un ļauj apmācītam speciālistam strādāt, lai atbrīvotu saspringtos un sāpošos muskuļus. Atbrīvotie endorfīni, kas darbojas kā dabisks pretsāpju līdzeklis, un palielināta locītavu elastība ir tikai daži no masāžas terapijas priekšrocībām.

Cik bieži jāveic visa ķermeņa masāža?

Tas ir atkarīgs no tā, cik daudz spriedzes jums ir kā indivīdam, un tas atšķiras no cilvēka uz cilvēku, taču vairums speciālistu iesaka nodarbības reizi nedēļā vai reizi divās nedēļās.

Kā sagatavoties masāžai?

Muskuļu sasprindzinājums un dzīves stresa faktori var būt jūsu apmeklējuma iemesls, arī par masāžu nav jāuztraucas. Ja zināt, kā pareizi sagatavoties masāžai, varat ierasties tikšanās reizē, lai pilnībā izmantotu procedūras sniegtās priekšrocības.

Procedūras ilgums visa ķermeņa masāžai ir 80 minūtes. Tas ļauj iekļūt dziļas relaksācijas stāvoklī un nodrošināt, ka visām jūsu muskuļu grupām tiek pievērsta liela uzmanība. Būs pietiekami daudz laika, lai mazinātu stresu un spriedzi visā jūsu ķermenī.

Dzeriet ūdeni pirms un pēc tikšanās

Ķermeņa hidratācija pirms masāžas ir lielisks veids, kā nodrošināt, ka muskuļi ir gatavi saņemt visas masāžas priekšrocības. Tādējādi ar masāžas palīdzību būs vieglāk atbrīvoties no stīvuma un sasprindzinājuma vietām, kā arī masāža palīdzēs detoksikācijai pēc procedūras.

Saspringti muskuļi var izraisīt iekaisumu un toksīnu uzkrāšanos, kas var bloķēt būtisku uzturvielu un skābekļa nokļūšanu tur, kur tas nepieciešams, un tādējādi veicināt sāpes un stresu.

Masāža laikā uzkrātais toksīns sadalās, jo tiek atslābināti muskuļi. Masāžas laikā uzlabojas asinsrite un skābekļa piekļuve audiem. Pirms un pēc masāžas ieteicams dzert ūdeni, jo tas palīdz izvadīt atbrīvotos toksīnus.

Dodiet savai gremošanai pārtraukumu

Vislabāk ir izvairīties no ēšanas stundu vai divas pirms masāžas, lai nodrošinātu, ka jūsu ķermenis masāžas laikā nav aizņemts ar pārtikas sagremošanu.

Izvairieties no lielām, smagām maltītēm un izvēlieties vieglas uzkodas (piemēram, augļus vai riekstus) pirms masāžas procedūras, lai masāžas laikā nejūtaties uzpūsts vai gauss.

Elpojiet mierīgi

Ķermeņa un prāta relaksācija ir galvenais, lai gūtu maksimālu labumu no masāžas procedūras. Jūsu speciālists strādās, lai atslābinātu jūsu muskuļus. Mierīga elpošana palīdz paātrināt relaksāciju.

Bieži vien cilvēki aiztur elpu vai ierobežo elpu, atrodoties uz masāžas galda, jo jūtas nervozi - tas var būt neproduktīvi. Elpas aizturēšana bieži sarauj muskuļus vairāk dēļ kā tiem ir grūtāk atslābināties. Ieelpojiet un izelpojiet lēnām, kamēr jūsu speciālists veic dažādas masāžas tehnikas.

Noņemiet rotaslietas

Pirms masāžas ieteicams novilkt visas rotaslietas. Tas ietver tādas lietas kā auskari ar stīpām, pulksteņi, kaklarotas un rokassprādzes, kas var traucēt speciālistam sniegt vislabāko iespējamo pieredzi.

Nebaidieties komunicēt

Ja jums ir kāda specifiska problēmzona vai vienkārši vēlaties atpūsties un relaksēties, nebaidieties komunicēt. Veicot masāžu, ja rodas diskomforts no pielietotā spiediena, varu pielāgot savu tehniku, lai pielāgotos jūsu fiziskajām vajadzībām.

Pilnas ķermeņa masāžas cenas

  • Relaksējoša, pilna ķermeņa masāža (1h 20 min) - 70.00 EUR