Sejas kopšanas procedūras atbilstoši ādas tipam

Sejas kopšanas procedūras sākas ar individuālu konsultāciju, klātienē tiek piemeklēts viss nepieciešamais. Piemeklēsim Jums piemērotu sejas ādas kopšanas procedūru, katru no procedūrām var papildināt ar atbilstošu kopšanu mājās.

Ieteikšu labākos sejas kopšanas produktus: sejas attīrīšanas līdzekļus, sejas krēmus, serumus, acu zonā kopšanas līdzekļus.

Īsumā, sejas kopšanas procedūras var:

 • uzlabot ādas kopējo izskatu, padarot to veselīgāku un dzīvīgāku,
 • samazināt smalko līniju un grumbu parādīšanos, kā arī novērst jaunu grumbu veidošanos,
 • uzlabot jūsu ādas tekstūru, padarot to maigāku un gludāku,
 • samazināt poru izskatu un palīdzēt kontrolēt eļļas ražošanu,
 • palielināt kolagēna ražošanu, kas var palīdzēt saglabāt jūsu ādu jaunāku un elastīgāku.

Pēc sejas kopšanas procedūras jūs varat sagaidīt vispārēju ādas izskata uzlabošanos. Jūsu āda izskatīsies veselīgāka un mirdzošāka, kā arī jutīsies mīkstāka un gludāka. Tiks samazinātas smalkās līnijas un grumbiņas, kā arī samazināsies poru izskats un tauku veidošanās. Turklāt, pateicoties kolagēna ražošanas stimulēšanai, jūsu āda izskatīsies jaunāka un elastīgāka.

Sejas kopšanas procedūras priekšrocības dažādiem ādas tipiem

Sejas kopšanas procedūras var piedāvāt plašu priekšrocību klāstu atkarībā no jūsu ādas tipa. Šeit ir daži ieguvumi no sejas kopšanas procedūrām dažādiem ādas tipiem:

 • Normālai ādai sejas kopšanas procedūras var palīdzēt saglabāt ādas dabisko līdzsvaru, novērst lieko tauku veidošanos vai sausumu un saglabāt tai veselīgu izskatu. Jūs varat redzēt tādas priekšrocības kā uzlabota tekstūra un izskats, samazinātas smalkās līnijas un grumbiņas, kā arī gaišāka, mirdzošāka sejas krāsa.
 • Sausai ādai sejas kopšanas procedūras mitrinās un baros ādu, uzlabojot tās tekstūru un izskatu kā arī samazinās zvīņošanos un raupjumu. Ja jums ir sausa āda, jums var būt paaugstināta hidratācija, uzlabota ādas barjeras funkcija un sausu, pārslaino plankumu samazināšanās.
 • Taukainai ādai sejas kopšanas procedūras var palīdzēt kontrolēt un samazināt lieko tauku veidošanos, atsprostot poras un samazināt poru izskatu, novērst pinnes un izsitumus, iegūt vienmērīgāku ādas toni.
 • Kombinētai ādai sejas kopšanas procedūras var palīdzēt līdzsvarot ādas dabiskās eļļas un risināt specifiskas problēmas dažādās sejas zonās, piemēram, samazināt taukainību T-zonā (piere, deguns un zods), vienlaikus mitrinot sausas vietas. Jūs varat izjust tādas priekšrocības kā uzlabota tekstūra, samazināts sausums, kā arī līdzsvarotāka sejas krāsa.
 • Jutīgai ādai sejas kopšanas procedūras var palīdzēt mīkstināt un nomierināt sakairinātu ādu, kā arī mazināt apsārtumu un iekaisumu. Ja jums ir jutīga āda, jūs varat izjust tādas priekšrocības kā samazināts kairinājums un iekaisums, uzlabota ādas barjeras funkcija un veselīgāka sejas krāsa.

Kopumā sejas kopšanas procedūras var palīdzēt uzlabot ādas veselību un izskatu, veicot attīrīšanu, pīlingu un mitrināšanu. Tie var arī palīdzēt risināt specifiskas ādas problēmas, piemēram, pinnes, smalkas līnijas un nevienmērīgu ādas toni. Lai izvairītos no kairinājuma vai citām nelabvēlīgām sekām, ir svarīgi izvēlēties savam ādas tipam piemērotus sejas kopšanas līdzekļus un procedūras.

Cenas

 • Sejas kopšanas procedūra atbilstoši ādas tipam (60 min) - 65.00 - 80.00 EUR

* Ja sejas kopšanas procedūru apvieno ar limfodrenāžas procedūru, limfodrenāža (60 min) - 25.00 EUR.