Sīkdatņu politika

1. Vispārīgie noteikumi

1.1. SIA Beauty world by Vita, Reģ. Nr. 40203270269, juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupe, Mazā Spulgu iela 3 - 32, LV-2167; elektroniskā pasta adrese: beautyworldveikals@gmail.com; tīmekļa vietnes adrese: https://www.vitabeauty.lv (turpmāk - Beauty world by Vita) apņemas nodrošināt Beauty world by Vita tīmekļa vietnes https://www.vitabeauty.lv (turpmāk – vietne) un tās apmeklētāju personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot Beauty world by Vita vietni un iepazīstoties ar tās saturu.

1.2. Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā Beauty world by Vita tās izmanto.

2. Informācija par sīkdatnēm

2.1. Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, viedtālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā tīmekļa vietnes izmanto sīkdatnes, dodieties uz https://www.allaboutcookies.org

3. Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

3.1. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs varētu ērtāk izmantot mūsu digitālos pakalpojumus, piemēram, tiešsaistes maksājumu veikšanai, lai mēs varētu iegūt informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu tīmekļa vietni, un lai mēs varētu uzlabot apmeklētājiem piedāvātos pakalpojumus. Sīkdatnes tiek izmantotas arī ar nolūku sniegt jums pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem.

3.2. Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, "nepieciešamās" sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, mēs prasām jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa vietni, jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas.

4. Sīkdatņu veidi un to pielietojums

4.1. Mēs izmantojam trīs sīkdatņu kategorijas, taču prasām lietotāju piekrišanu tikai divām no tām. Jūs varat piekrist abām sīkdatņu kategorijām vai tikai kādai no tām. Piekrītot kādai sīkdatņu kategorijai, jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm (skatiet detalizētu sīkdatņu sarakstu zemāk). Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savas izvēles un atteikties no sīkdatnēm.

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes ir būtiskas un tās jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

Analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot savas tīmekļa vietnes darbību. Tās mums palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu vietnē. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā, bet vienlaikus neierobežos jūsu darbības mūsu tīmekļa vietnē.

Mārketinga sīkdatnes

Mērķauditorijas atlases sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu jums vēlamo saturu šajā tīmekļa vietnē un sniegtu jums vispiemērotāko informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, uzlabotu mūsu satura pielāgošanu un paplašinātu jūsu darbību mūsu vietnē. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas mūsu reklāmas kampaņu vajadzībām trešo pušu tīmekļa vietnēs. Ja jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mēs varam saņemt arī informāciju par mūsu uzticamo partneru tīmekļa vietnēm, kurās jūs esat reaģējuši uz mūsu reklāmām. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jums tiks piedāvātas vispārīgas un nepersonalizētas reklāmas.

5. Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izveidei

5.1. Apmeklējot šo vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Atļaut visas sīkdatnes”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē un Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām.

5.2. Attiecībā uz "nepieciešamajām" sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu www.vitabeauty.lv tīmekļa vietnes satura attēlošanu, lai jūs varētu pierakstīties tīmekļa vietnē un saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi.

6. Sīkdatņu noraidīšana

6.1. Ja vēlaties, lai jūsu ierīcē netiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat pārvaldīt sīkdatņu izvēles atzīmējot to tīmekļa vietnē izmantotajā sīkdatņu sarakstā sadaļā "Pārvaldīt sīkdatņu piekrišanas iestatījumus" nospiežot "Noraidīt visas sīkdatnes". Ņemiet vērā, ka šādas izmaiņas/izvēle var ietekmēt tīmekļa vietnes funkcionalitāti, un tā dēļ jums var nebūt iespējams iegūt personalizētus piedāvājumus vai reklāmas.

7. Piekrišanas atsaukšana

7.1. Jebkurā brīdī varat mainīt to, kādas sīkdatnes ļaujat mums izmantot, vai atteikties no sīkdatņu izmantošanas. Jūs varat atteikties no visām sīkdatnēm, izņemot "nepieciešamās".

8. Pārvaldīt sīkdatņu piekrišanas iestatījumus:

Atzīmējiet sīkdatnes, kurām piekrītat.

Nosaukums Mērķis
Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina vietnes korektu darbību, nodrošinot tās pamata funkcijas, piemēram, navigāciju lapā un piekļuvi drošām vietnes daļām. Tīmekļa vietne nevar pareizi darboties bez šīm sīkdatnēm.
Analītikas sīkdatnes palīdz vietņu īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietnēm, anonīmi vācot un ziņojot informāciju.
Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai izsekotu apmeklētājus dažādās vietnēs. Mērķis ir rādīt reklāmas, kas ir atbilstošas un saistošas konkrētajam lietotājam un tādējādi vērtīgākas izdevējiem un trešo pušu reklāmdevējiem.

9. Politikas izmaiņas

9.1. Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar Beauty world by Vita privātuma politiku, kas atrodama Beauty world by Vita tīmekļa vietnes sadaļā "Privātuma politika".

9.2. Beauty world by Vita ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas www.vitabeauty.lv.

10. Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes palīdz padarīt vietni lietojamu, iespējojot pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju lapā un piekļuvi drošām vietnes daļām. Tīmekļa vietne nevar pareizi darboties bez šīm sīkdatnēm.

Nosaukums Pakalpojuma sniedzējs Derīguma termiņš Mērķis
PHPSESSID Pārlūkprogrammas sesijas sīkdatne Sesijas beigas PHPSESSID saglabā lietotāja sesijas ID (ģenerētu unikālu kodu), kuru izmanto lietotāja identificēšanai. Saglabā lietotāja sesijas stāvokli visos lapu pieprasījumos. Šī sīkdatne ir nepieciešama, lai lietotājs varētu pārskatīt vietni, paliekot autorizēts savā kontā.
allow_cookies_consent www.vitabeauty.lv 1 gads Šī sīkdatne nosaka vai Jūs esat piekritis sīkdatņu izmantošanas nosacījumiem un vai turpmāk attēlot paziņojumu par sīkdatņu lietojumu. Šajā sīkdatnē tiek saglabāti arī jūsu sīkdatņu piekrišanas iestatījumi.

Analītiskās sīkdatnes

Analītikas sīkdatnes palīdz vietņu īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietnēm, anonīmi vācot un ziņojot informāciju.

Google Analytics ir tīmekļa analīzes pakalpojums, ko nodrošina Google, Inc. Mēs izmantojam Google Analytics programmatūru, lai apkopotu informāciju par to, kā jūs izmantojat vietni. Mēs to darām, lai nodrošinātu, ka vietne atbilst lietotāju vajadzībām, un lai palīdzētu mums veikt uzlabojumus.

Informācija, kuru saglabā Google Analytics par lietotāju(anonīmi):

  • lapas, kuras apmeklējat mūsu vietnē, un cik ilgi jūs pavadāt katrā lapā
  • kā jūs nokļuvāt vietnē
  • uz ko jūs noklikšķināt, apmeklējot vietni
  • jūsu demogrāfiskie dati un meklēšanas vaicājumi
  • cik bieži jūs apmeklējat noteiktu lapu vai lapas

Google Analytics neapkopo un nesaglabā jūsu personas informāciju (piemēram, jūsu vārdu vai adresi).

Ja nevēlaties, lai jūsu informācija tiktu koplietota ar Google Analytics programmatūru, Google lietotājiem nodrošina “spraudni”. Pārlūkprogrammas Internet Explorer, Firefox, Safari un Chrome, kas neļauj jūsu pārlūkprogrammai koplietot informāciju ar Google Analytics programmatūru. Jūs varat lejupielādēt un instalēt "spraudni" šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Hotjar analītikas rīki apkopo informāciju par lietotājiem un viņu darbībām vietnē analīzes un pārskatu sniegšanas nolūkos.

Microsoft Clarity analītikas rīki apkopo informāciju par lietotājiem un viņu darbībām vietnē analīzes un pārskatu sniegšanas nolūkos.

Tālāk esošajā tabulā ir sniegta sīkāka informācija par šīm sīkdatnēm:

Nosaukums Pakalpojuma sniedzējs Derīguma termiņš Mērķis
_ga, _gat, _gid Google Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai apkopotu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni. Mēs izmantojam šo informāciju, lai apkopotu pārskatus un palīdzētu mums uzlabot vietni. Sīkdatnes anonīmā veidā apkopo informāciju, tostarp vietnes apmeklētāju skaitu, no kurienes apmeklētāji ir nonākuši vietnē un apmeklētās lapas.
_ga Google 2 gadi Google Analytics sīkdatne, kas ļauj veikt unikālo apmeklētāju uzskaiti.
_gat Google 1 min Google Analytics sīkdatne, kas ierobežo pieprasījumu apjomu.
_gid Google 24 stundas Google Analytics sīkdatne, kas ļauj noskaidrot apmeklētāja uzvedību tīmekļa vietnē.

Mārketinga sīkdatnes

Mārketinga sīkdatnes tiek izmantotas, lai izsekotu apmeklētājus dažādās vietnēs. Mērķis ir rādīt reklāmas, kas ir atbilstošas un saistošas konkrētajam lietotājam un tādējādi vērtīgākas izdevējiem un trešo pušu reklāmdevējiem. Mēs izmantojam Google Adsense un Facebook Pixel mārketinga sīkdatnes, lai rādītu reklāmas, kuras, mūsuprāt, jums varētu interesēt un jums varētu patikt.

Šīs trešās puses Google Adsense un Facebook Pixel sīkdatnes saglabā informāciju par lietotāju uzvedību, kas iegūta, nepārtraukti novērojot viņu pārlūkošanas paradumus. Šī informācija tiek izmantota, lai izstrādātu konkrētu profilu, ko pārvalda šīs trešās puses, lai nodrošinātu pielāgotu reklāmu kas atbilst novērotajai uzvedībai. Tādā pašā veidā kā analītiskajā daļā, šīs sīkdatnes pārvalda trešās puses, kuras neļauj unikāli identificēt lietotāju, un uz šīm sīkdatnēm attiecas viņu privātuma politika.

Varat kontrolēt, kā Google Adsense un Facebook Pixel izmanto jūsu informāciju, izmantojot zemāk norādītās saites.

Nosaukums Pakalpojuma sniedzējs Derīguma termiņš Mērķis
_IDE, test_cookie, _gcl_au Google 1 gads, 1 mēnesis, 3 mēneši Google/DoubleClick sīkdatnes mērķis ir uzlabot lietotājiem rādītās reklāmas.
IDE Google 1 gads Satur unikālu kodu, kas nosaka, kuras reklāmas ir tikušas rādītas ierīcē (Google Inc. reklāmas platformas DoubleClick mērķiem). Ļauj kontrolēt reklāmu efektivitāti un pielāgot tās apmeklētājam.
test_cookie Google 1 diena Pārbauda vai apmeklētāja pārlūks atbalsta sīkdatnes.
SIDCC Google Sesija Ieraksta lietotāja Google konta ID un pēdējo pierakstīšanās laiku digitāli parakstītā un šifrētā formā. Šo sīkdatņu kombinācija ļauj Google bloķēt daudzu veidu uzbrukumus. Piemēram, Google pārtrauc mēģinājumus nozagt informāciju no veidlapām, kuras aizpildāt tīmekļa lapās.
SID, HSID Google Sesija Ieraksta lietotāja Google konta ID un pēdējo pierakstīšanās laiku digitāli parakstītā un šifrētā formā. Šo sīkdatņu kombinācija ļauj Google bloķēt daudzu veidu uzbrukumus. Piemēram, Google pārtrauc mēģinājumus nozagt informāciju no veidlapām, kuras aizpildāt tīmekļa lapās.
AID Google 2 gadi Šī Google Analytics sīkdatne saista jūsu darbības citās ierīcēs, kurās iepriekš esat pieteicies, izmantojot savu Google kontu. Pamatojoties uz to, jūsu ierīcēs redzamās reklāmas tiek koordinētas un tiek mērīti reklāmguvumu notikumi.
APISID Google Sesija Ieraksta lietotāja Google konta ID un pēdējo pierakstīšanās laiku digitāli parakstītā un šifrētā formā. Šo sīkdatņu kombinācija ļauj Google bloķēt daudzu veidu uzbrukumus. Piemēram, Google pārtrauc mēģinājumus nozagt informāciju no veidlapām, kuras aizpildāt tīmekļa lapās.
SSID Google Sesija Ieraksta lietotāja Google konta ID un pēdējo pierakstīšanās laiku digitāli parakstītā un šifrētā formā. Šo sīkdatņu kombinācija ļauj Google bloķēt daudzu veidu uzbrukumus. Piemēram, Google pārtrauc mēģinājumus nozagt informāciju no veidlapām, kuras aizpildāt tīmekļa lapās.
UULE Google 6 stundas Šī sīkdatne nosūta precīzu atrašanās vietas informāciju no jūsu pārlūkprogrammas Google serveriem, lai Google varētu parādīt jūsu atrašanās vietai atbilstošus rezultātus. Šīs sīkdatnes izmantošana ir atkarīga no jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem un no tā, vai esat izvēlējies pārlūkprogrammai ieslēgt atrašanās vietu.
DV Google 1 diena Google tos izmanto, lai saglabātu lietotāja preferences un informāciju, skatot lapas ar Google Maps.
__Secure-3PAPISID Google Sesija Šī sīkdatne tiek izmantota, lai nodrošinātu jums un jūsu interesēm atbilstošākas reklāmas. Ieraksta lietotāja Google konta ID un pēdējo pierakstīšanās laiku digitāli parakstītā un šifrētā formā. Šo sīkdatņu kombinācija ļauj Google bloķēt daudzu veidu uzbrukumus. Piemēram, Google pārtrauc mēģinājumus nozagt informāciju no veidlapām, kuras aizpildāt tīmekļa lapās.
__Secure-3PSID Google Sesija Šī sīkdatne tiek izmantota, lai nodrošinātu jums un jūsu interesēm atbilstošākas reklāmas. Ieraksta lietotāja Google konta ID un pēdējo pierakstīšanās laiku digitāli parakstītā un šifrētā formā. Šo sīkdatņu kombinācija ļauj Google bloķēt daudzu veidu uzbrukumus. Piemēram, Google pārtrauc mēģinājumus nozagt informāciju no veidlapām, kuras aizpildāt tīmekļa lapās.
__Secure-1PSID Google 2 gadi Mērķauditorijas atlases sīkdatne. Izmanto mērķauditorijas atlases nolūkos, lai izveidotu vietnes apmeklētāja interešu profilu, lai rādītu atbilstošu un personalizētu Google reklāmu.
__Secure-1PAPISID Google 2 gadi Mērķauditorijas atlases sīkdatne. Izmanto mērķauditorijas atlases nolūkos, lai izveidotu vietnes apmeklētāja interešu profilu, lai rādītu atbilstošu un personalizētu Google reklāmu.
__Secure-3PSIDCC Google 2 gadi Mērķauditorijas atlases sīkdatne. Izmanto mērķauditorijas atlases nolūkos, lai izveidotu vietnes apmeklētāja interešu profilu, lai rādītu atbilstošu un personalizētu Google reklāmu.
SAPISID Google Sesija Ieraksta lietotāja Google konta ID un pēdējo pierakstīšanās laiku digitāli parakstītā un šifrētā formā. Šo sīkdatņu kombinācija ļauj Google bloķēt daudzu veidu uzbrukumus. Piemēram, Google pārtrauc mēģinājumus nozagt informāciju no veidlapām, kuras aizpildāt tīmekļa lapās.
DSID Google Sesija Ieraksta lietotāja Google konta ID un pēdējo pierakstīšanās laiku digitāli parakstītā un šifrētā formā. Šo sīkdatņu kombinācija ļauj Google bloķēt daudzu veidu uzbrukumus. Piemēram, Google pārtrauc mēģinājumus nozagt informāciju no veidlapām, kuras aizpildāt tīmekļa lapās.
CONSENT Google Sesija (ja nav Google konta), 2 gadi (ja ir saistīts Google konts) Google izmanto 'CONSENT' sīkdatni, lai saglabātu lietotāja sīkdatņu piekrišanas iestatījumus. Šī sīkdatne var nākt no dažādiem produktiem, piem. Google konts, YouTube, Google Maps. Ja sīkdatne ir saistīta ar Google kontu, tā tiks uzglabāta 2 gadus. Ja nav pievienots neviens Google konts, sīkdatne saglabājas visu sesijas laiku.
NID Google 6 mēneši Šajā sīkdatnē ir unikāls ID, ko Google izmanto, lai saglabātu jūsu vēlamos iestatījumus un citu informāciju, tostarp jūsu vēlamo valodu (piem., angļu), cik meklēšanas rezultātu vēlaties parādīt vienā lapā (piemēram, 10 vai 20) un vai vēlaties, lai Google Drošas meklēšanas filtrēšana ir iespējota. NID sīkdatne nodrošina personalizētas automātiskās pabeigšanas funkcijas pakalpojumā Google, ievadot meklēšanas vienumus.
1P_JAR Google 7 dienas Šī sīkdatne tiek iestatīta, kad apmeklējat vietni google.com, un tajā tiek saglabāti iestatījumi, piemēram, jūsu reģions vai valoda.
OTZ Google 30 dienas Šī Google Analytics sīkdatne saista jūsu darbības citās ierīcēs, kurās iepriekš esat pieteicies, izmantojot savu Google kontu. Pamatojoties uz to, jūsu ierīcēs redzamās reklāmas tiek koordinētas un tiek mērīti reklāmguvumu notikumi. OTZ saglabā katra lietotāja Google laika joslu.
SEARCH_SAMESITE Google 5 mēneši Šī sīkdatne tiek izmantota, lai pareizi nosūtītu datus uzņēmumam Google.
uid adform.net 2 mēneši Piesaista unikālu kodu apmeklētāja pārlūkam. Balstoties uz sīkdatnes datiem, tiek veikta reklāmu pielāgošana un optimizācija.
C adform.net 1 mēnesis Pārbauda vai apmeklētāja pārlūks atbalsta sīkdatnes.
c_user Meta Platforms, Inc (Facebook) 1 gads Šī sīkdatne satur tā lietotāja ID, kurš pašlaik ir pieteicies.
datr Meta Platforms, Inc (Facebook) 2 gadi Mērķis ir identificēt tīmekļa pārlūkprogrammu, kas tiek izmantota, lai izveidotu savienojumu ar Facebook, neatkarīgi no tā, kurš lietotājs ir pieteicies. Šī sīkdatne spēlē galveno lomu Facebook drošības un vietnes integritātes funkcijās.
fr, _fbp, _fbc Meta Platforms, Inc (Facebook) 3 mēneši Apkopo lietotāja pārlūkprogrammas un unikālā identifikatora kombināciju, ko izmanto, lai pielāgotu reklāmu lietotājiem.
locale Meta Platforms, Inc (Facebook) 1 nedēļa Tajā tiek saglabāta lietotāja valoda.
presence Meta Platforms, Inc (Facebook) Šajā sīkdatnē tiek saglabāts lietotāja tērzēšanas stāvoklis. Piemēram, kuras tērzēšanas cilnes ir atvērtas.
sb Meta Platforms, Inc (Facebook) 2 gadi Facebook saglabā informāciju par pārlūkprogrammu, lai uzlabotu tās drošības iestatījumus.
xs Meta Platforms, Inc (Facebook) 1 gads Izmantojot šo sīkdatni, Facebook nosaka, vai esat pieteicies tā platformā. Šī sīkdatne saglabā sesijas numuru un to vai lietotājs ir iespējojis drošās pārlūkošanas funkciju.

Uzņēmumi, kuri piedalās nozares pašregulācijā ir izveidojuši vietnes, kurās varat iegūt vairāk papildinformāciju par trešo pušu ar reklāmām saistītajām sīkdatnēm, uz interesēm balstītu reklāmu un to, kā atteikties no šīm sīkdatnēm:

Video straumēšanas sīkdatnes

Nosaukums Pakalpojuma sniedzējs Derīguma termiņš Mērķis
AEC Google 6 mēneši Dažas sīkdatnes un citas tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērstu surogātpastu, krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu. Šī sīkdatne nodrošina, ka pieprasījumus pārlūkošanas sesijas laikā veic lietotājs, nevis citas vietnes. Šī sīkdatne neļauj ļaunprātīgām vietnēm rīkoties lietotāja vārdā bez lietotāja ziņas.
PREF YouTube 8 mēneši Šo sīkdatni YouTube izmanto, lai saglabātu tādu informāciju kā vēlamā lapas konfigurācija un atskaņošanas preferences, piemēram, precīzas automātiskās atskaņošanas izvēles, satura jaukšana un atskaņotāja lielums. Pakalpojumam YouTube Music šīs preferences ietver skaļumu, atkārtošanas režīmu un automātisko atskaņošanu. Vēl sīkdatnē tiek saglabātas jūsu preferences un cita informācija, vēlamā valoda, cik meklēšanas rezultātu vēlaties rādīt katrā lapā un vai vēlaties ieslēgt Google drošās meklēšanas filtru. Reģistrē unikālu ID, ko Google izmanto, lai saglabātu statistiku par to, kā apmeklētājs izmanto YouTube videoklipus dažādās vietnēs.
VISITOR_INFO1_LIVE YouTube 6 mēneši Šajā sīkdatnē ir unikāls ID, ko Google izmanto, lai saglabātu jūsu vēlamos iestatījumus un citu informāciju, tostarp jūsu vēlamo valodu (piem., angļu), cik meklēšanas rezultātu vēlaties parādīt vienā lapā (piemēram, 10 vai 20) un vai vēlaties, lai Google Drošas meklēšanas filtrēšana ir iespējota. Šī sīkdatne var iespējot personalizētus ieteikumus pakalpojumā YouTube, pamatojoties uz iepriekšējiem skatījumiem un meklējumiem.
YSC YouTube Sesijas beigas Dažas sīkdatnes un citas tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērstu surogātpastu, krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu. Šī sīkdatne nodrošina, ka pieprasījumus pārlūkošanas sesijas laikā veic lietotājs, nevis citas vietnes. Šī sīkdatne neļauj ļaunprātīgām vietnēm rīkoties lietotāja vārdā bez lietotāja ziņas.
yt-remote-connected-devices YouTube Pastāvīgās Sīkdatne piesaista apmeklētājam unikālu ID, lai saglabātu statistiku par skatītajiem YouTube video.
yt-remote-device-id YouTube Pastāvīgās Sīkdatne piesaista apmeklētājam unikālu ID, lai saglabātu statistiku par skatītajiem YouTube video.

Vimeo video straumēšanas platformas sīkdatņu politiku varat skatīt šeit: https://vimeo.com/cookie_policy

Trešās puses sociālie tīkli

Mūsu sociālo tīklu izmantošana kalpo kā paplašinājums mūsu klātbūtnei tīmeklī. Sociālo tīklu konti ir publiski un netiek mitināti mūsu serveros. Lietotājiem, kuri izvēlas mijiedarboties ar mums sociālajos tīklos, ir jāizlasa šo trešo pušu pakalpojumu sniegšanas noteikumi un privātuma politika, lai varētu tās izmantot. Mēs izmantojam trīs sociālo tīklu pakalpojumos:

Trešo pušu sīkdatnes

Dažās mūsu lapās tiek rādīts saturs no ārējiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, YouTube, Vimeo.

Lai skatītu šo trešās puses saturu, jums vispirms ir jāpiekrīt viņu lietošanas noteikumiem un nosacījumiem, sīkdatņu politikai, kuru mēs nevaram kontrolēt.

Ja šo video saturu neskatāties, tad jūsu ierīcē netiek uzstādītas trešo pušu sīkdatnes.

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji mūsu vietnē:

Šos trešo pušu pakalpojumus mēs nevaram kontrolēt. Pakalpojumu sniedzēji var jebkurā laikā mainīt savus pakalpojumu sniegšanas noteikumus, sīkdatņu nolūku un izmantošanu utt.

Sīkdatņu pārvaldība dažādās pārlūkprogrammās:

Lai atteiktos no Google Analytics izsekošanas visās vietnēs, apmeklējiet vietni https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Sīkdatņu politika